T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI İzmir İl Sağlık Müdürlüğü İzmir Aliağa Devlet Hastanesi
T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI İzmir İl Sağlık Müdürlüğü İzmir Aliağa Devlet Hastanesi

Facebook Twitter Google Plus Linkedin

Komite ve Ekipler

Güncelleme Tarihi: 05/05/2021

HASTA GÜVENLİĞİ KOMİTESİ

Uzm.Dr.Yalçın KOÇYİĞİT (Komite Başkanı)

Başhekim

Uzm. Dr. Ahmet Levent ŞAHİNOĞLU

Başhekim Yardımcısı

Funda DOĞAN SOLMAZ

Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü

Ebru TURHAN

İdari Mali İşler Müdür Yardımcısı

Uzm Dr. Özlem Yılmaz SÜMER

Anesteziyoloji ve Reanimasyon Uzmanı

Uzm Dr. Muhterem YALÇIN

Biyokimya Uzmanı

Uzm Dr. Mustafa YILDIRIM

Dahiliye Uzmanı

Yunus OBUT

Eczacı

Ayşe Büşra KÖSEOĞLU

Kalite Yönetim Direktörü

Şükriye YÜCEL

Kalite Birim Çalışanı

Bahar ALEV ÜNLÜ

Enfeksiyon Kontrol Hemşiresi

Cahit ELYAS

Biyokimya Laboratuvar Sorumlusu

Semra AKŞİT

Acil Servis Sorumlu Hemşiresi

Sevinç İLHAN

Dahili Birimler Servisi Sorumlu Hemşiresi

Oğuzhan YAVER

Hastane Bilgi Sistem Sorumlusu





































TESİS GÜVENLİĞİ KOMİTESİ

 

Uzm.Dr.Yalçın KOÇYİĞİT (Komite Başkanı)

 

Başhekim

Bilal TURGUT

 

İdari Mali Hizmetler Müdürü

 

Ebru TURHAN

 

Acil Durum ve Afet Yönetimi Sorumlusu

 

Funda SOLMAZ

 

Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü

 

Ayşe Büşra KÖSEOĞLU

 

Kalite Yönetim Direktörü

 

Celal SAFTEKİN

 

Elektrik Teknisyeni

Tuba YILMAZ

 

Klinik Mühendislik Birimi

 

Güler TEKMAN KORKMAZ

 

Radyoloji Birimi Sorumlusu

 

Yeter YARDIMCI

 

Çevre Sağlık Teknikeri

 

Berna CESUR

 

Sterilizasyon Sorumlusu

 

Aslı AKÇA

 

Güvenlik Amiri

 

Şükriye YÜCEL

 

Kalite Birim Çalışanı

Songül GÖRKEN

İş Sağlığı ve Güvenliği Birim Çalışanı- Çalışan Hakları Birim Sorumlusu


























































ÇALIŞAN GÜVENLİĞİ KOMİTESİ

Uzm.Dr.A.Levent ŞAHİNOĞLU

(Komite Başkanı)

Başhekim Yardımcısı

Funda DOĞAN SOLMAZ

Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü

Ebru TURHAN

İdari Mali İşler Müdür Yardımcısı

Uzm Dr. Özlem YÜKSEL

Enfeksiyon Hastalıkları Uzmanı

Dr. Mehmet DEMİRHAN

İSG Birim Sorumlusu

Songül GÖRKEN

Çalışan Hk. Birim Srm.

Ayşe Büşra KÖSEOĞLU

Kalite Yönetim Direktörü

Bahar ÜNLÜ

Enfeksiyon Kontrol Hemşiresi

Güler Tekman KORKMAZ

Radyoloji Birim Srm.

Tuğba BOLAT

Psikolog

Aslı AKÇA

Güvenlik Amiri
































ENFEKSİYON KONTROL KOMİTESİ

UZM. DR. YALÇIN KOÇYİĞİTBAŞHEKİM
FUNDA DOĞAN SOLMAZSAĞLIK BAKIM HİZMETLERİ MÜDÜRÜ
BİLAL TURGUTİDARİ VE MALİ İŞLER MÜDÜRÜ
UZM. DR. ÖZLEM YILMAZ SÜMERANESTEZİ VE REANİMASYON UZMANI
UZM. DR. ÖZLEM YÜKSELENFEKSİYON HASTALIKLARI UZMANU
BAHAR ALEV ÜNLÜENFEKSİYON HASTALIKLARI HEMŞİRESİ
AYŞE BÜŞRA KÖSEOĞLUKALİTE YÖNETİM DİREKTÖRÜ
YETER YARDIMCIÇEVRE SAĞLIĞI TEKNİKERİ
YUNUS OBUTECZACI

TRANSFÜZYON GÜVENLİĞİ KOMİTESİ

UZM. DR. YALÇIN KOÇYİĞİTBAŞHEKİM
FUNDA DOĞAN SOLMAZSAĞLIK BAKIM HİZMETLERİ MÜDÜRÜ
UZM. DR. MUHTEREM YALÇINTRANSFÜZYON HİZMETLERİ SORUMLU HEKİMİ
UZM. DR. ÖZLEM YILMAZ SÜMERANESTEZİ VE REANİMASYON UZMANI
SERDAR YILDIZTRANSFÜZYON HİZMETERİ BİRİM SORUMLUSU
UZM. DR. NECİP AKARGENEL CERRAHİ UZMANI
AYŞE BÜŞRA KÖSEOĞLUKAİTE YÖNETİM DİREKTÖRÜ
UZM. DR. SERKAN ÇİMENDAĞDAHİLİYE UZMANI
UZM. DR. SEDEF ALPDOĞANPEDİATRİ UZMANI
UZM. DR. GÜLŞAH TANAS SARIKAŞKADIN HASTALIKLARI VE DOĞUM UZMANI
UZM. DR. DENİZ KALSENORTOPEDİ VE TRAVMATOLOJİ UZMANI
DR. MEHMET DEMİRHANDİYALİZ ÜNİTESİ SORUMLU HEKİMİ
SEVİDE TÜRKMENHEMOVİJİLANS SORUMLUSU

RADYASYON GÜVENLİĞİ KOMİTESİ

AHMET LEVENT ŞAHİNOĞLU

BAŞHEKİM YARDIMCISI

FUNDA DOĞAN SOLMAZ

SAĞLIK BAKIM HİZMETLERİ MÜDÜRÜ

EBRU TURHAN

İDARİ VE MALİ HİZMETLER MÜDÜR YARDIMCISI

AYŞE BÜŞRA KÖSEOĞLU

KALİTE YÖNETİM DİREKTÖRÜ

GÜLER TEKMAN KORKMAZ

RADYOLOJİ BİRİM SORUMLUSU

CEMİLE ÇONGARA

AMELİYATHANE BİİRM SORUMLUSU

SONGÜL GÖRKEN

İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ BİRİM ÇALIŞANI- ÇALIŞAN HAKLARI BİRİM SORUMLUSU

OLGUN ŞAHİN

RADYOLOJİ BİRİMİ SORUMLU HEKİMİ

EĞİTİM YÖNETİMİ KOMİTESİ

Başhekim: Yalçın KOÇYİĞİT

İdari ve Mali İşler Müdürü: BİLAL TURGUT

Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü: Funda Doğan SOLMAZ

İdari ve Mali İşler Müdür Yardımcısı: Ebru TURHAN

Acil Servis Sorumlu Hekimi: Mehmet DEMİRHAN

Kalite Yönetim Direktörü: Ayşe Büşra KÖSEOĞLU

Enfeksiyon Hastalıkları Uzmanı: Özlem YÜKSEL

Eğitim Hemşiresi: Sevide TÜRKMEN

İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ KURULU

Başhekim: Yalçın KOÇYİĞİT

İdari ve Mali İşler Müdürü: BİLAL TURGUT

Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü: Funda Doğan SOLMAZ

İdari ve Mali İşler Müdür Yardımcısı: Ebru TURHAN

Sağlık Taramalarından Sorumlu Hekim: Mehmet DEMİRHAN

İSG Birim Çalışanı/Çalışan Hakları ve Güvenliği Birim Sorumlusu: Songül GÖRKEN

Kalite Yönetim Direktörü: Ayşe Büşra KÖSEOĞLU  

Çalışan Temsilcisi: Suat CİĞAL

Çalışan Temsilcisi: Emre KESKİN

Çalışan Temsilcisi: Serdar CERRAH

Çalışan Temsilcisi: Musa PALA

Bilgi İşlem Teknik Birim Sorumlusu: Oğuzhan YAVER

Veri Giriş Personeli Sorumlusu: Elif TÜRKER

Temizlik Şefi: Ümmühan KUNDAKÇI

Laboratuar Birim Sorumlusu: Cahit ELYAS

Radyoloji Birim Sorumlusu: Güler Tekman KORKMAZ

Acil Servis Birim Sorumlusu: Semra AKŞİT

Güvenlik Amiri: Aslı AKÇA

BİLGİ GÜVENLİĞİ KOMİTESİ

 

ASİL

YEDEK

ADI SOYADI

ÜNVANI

ADI SOYADI

ÜNVANI

KOMİTE BAŞKANI

BİLAL TURGUT

İDARİ VE MALİ İŞLER MÜDÜRÜ

EBRU TURHAN

İDARİ VE MALİ İŞLER MÜDÜR YARDIMCISI

BİLGİ GÜVENLİĞİ YETKİLİ ELEMANI

OĞUZHAN YAVER

HBYS BİRİM SORUMLUSU

ELİF TÜRKER

VERİ HAZIRLAMA KONTROL İŞLETMENİ

ÜYE

SONGÜL GÖRKEN

ÇALIŞAN HAKLARI- İSG BİRİM SORUMLUSU

MERYEM KAPUCU

HASTA HAKLARI BİRİM SORUMLUSU

ÜYE

AYŞE BÜŞRA KÖSEOĞLU

KALİTE YÖNETİM DİREKTÖRÜ

ŞÜKRİYE YÜCEL

KALİTE BİRİM ÇALIŞANI

ÜYE

ÖZLEM ÇAKMAK

SAĞLIK TEKNİKERİ

GÜL GELİŞİR

SAĞLIK TEKNİKERİ

ÜYE

GİZEM GÜZLEK

TIBBİ KAYIT VE ARŞİV HİZMETLERİ BİRİM SORUMLUSU

KIYMET PAMUKÇİ

ADLİ VAKA BİRİM SORUMLUSU

ÜYE

ALPEREN ÇOLAK

BİLGİ İŞLEM TEKNİK PERSONEL ( SÜREKLİ İŞÇİ)

CAHİT ELYAS

BİYOKİMYA LABORATUARI BİRİM SORUMLUSU

İLAÇ YÖNETİMİ VE AKILCI İLAÇ KOMİTESİ

 

Uzm.Dr.Ahmet Levent ŞAHİNOĞLU

 

Başhekim Yardımcısı

 

Başkan/Asil

Uzm Dr. Ali TAN

Aile Hekimi

Yedek

 

Uzm. Dr. Özlem YÜKSEL

Enfeksiyon Hastalıkları Uzmanı

Asil

Uzm. Dr. Ali Süreyya KURTARAN

Genel Cerrahi Uzmanı

Yedek

Yunus OBUT

Eczacı

Asil

 

Mehmet MATUR

Eczane Teknikeri

Yedek

Ayşe Büşra KÖSEOĞLU

 

Kalite Yönetim Direktörü

 

Asil

 

Pınar ANLAYAN

Hemşire

Yedek

 

Uzm. Dr. Canan BİLGİÇ

Çocuk Hastalıkları ve Uzmanı

Asil

 

Uzm. Dr. Serkan ÇİMENDAĞ

Dahiliye Uzmanı

Yedek

 







































BİNA TURU EKİBİ

Yalçın KOÇYİĞİT

 

Başhekim(Hastane Yöneticisi)

Bilal TURGUT

İdari ve Mali Hizmetler Müdürü

 

Funda SOLMAZ

 

Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü

 

Ebru TURHAN

 

Müdür Yardımcısı

Ayşe Büşra KÖSEOĞLU

Kalite Yönetim Direktörü

Şükriye YÜCEL

Kalite Birim Çalışanı

Celal SAFTEKİN

Teknisyen

MAVİ KOD EKİBİ 

MAVİ KOD SORUMLU EKİBİ

ADI SOYADI

GÖREVİ

 

Yalçın KOÇYİĞİT

 

Başhekim (Hastane Yöneticisi)

 

Özlem Yılmaz SÜMER

 

Anestezi Uzmanı

 

Funda SOLMAZ

 

 

Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü

 

Ebru TURHAN

 

İdari Mali İşler Müdür Yardımcısı

 

Ayşe Büşra KÖSEOĞLU

 

Kalite Yönetim Direktörü


MESAİ İÇİ 1.MAVİ KOD EKİBİ

ADI SOYADI

GÖREVİ

 

Özlem Yılmaz SÜMER

 

Anestezi Uzmanı

 

Hürriyet Hafize BAKIRBİLEK

 

Anestezi Teknisyeni

 

Bircan ORUÇ

 

Hemşire

 

Aslı AKÇA

 

Güvenlik Görevlisi

 

MESAİ İÇİ 2.MAVİ KOD EKİBİ

ADI SOYADI

GÖREVİ

 

Ali TAN

 

Aile Hekimi

 

Aybige ÇEVİK

 

Anestezi Teknisyeni

 

Sevinç İLHAN

 

Hemşire

 

Yunus Emre BOYACI

 

Güvenlik Görevlisi

 

MESAİ DIŞI MAVİ KOD EKİBİ

 

ADI SOYADI

 

GÖREVİ

 

Gülşen YILMAZ

 

Anestezi Teknisyeni

 

Hakan POYRAZ

 

Anestezi Teknisyeni

 

Aybige ÇEVİK

 

Anestezi Teknisyeni

 

Münevver EREN

 

Anestezi Teknisyeni

 

Yılmaz MERT

 

Anestezi Teknisyeni

 

Meral MERT

 

Anestezi Teknisyeni

Rıdvan YEŞİLKAYA

Anestezi Teknisyeni



BEYAZ KOD EKİBİ

PEMBE KOD EKİBİ

Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü: Funda Doğan SOLMAZ

İdari ve Mali İşler Müdür Yardımcısı: Süleyman ÇELİK

Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Birim Sorumlusu: Suna Aras ÇELİK

Güvenlik Amiri: Aslı AKÇA

Teknik Birim Çalışanı: Celal SAFTEKİN

KIRMIZI KOD EKİBİ

Başhekim(Yönetici): Ali Fuat YALVAÇ

İdari ve Mali İşler Müdürü(Yönetici): Figen KARAOĞLU

Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü(Yönetici): Funda Doğan SOLMAZ

İdari ve Mali İşler Müdür Yardımcısı/ Sivil Savunma Amiri(Yönetici-Uygulayıcı: Süleyman ÇELİK

Teknik Atölye Amiri(Uygulayıcı): Mahmut SARI

Güvenlik Amiri(Uygulayıcı): Aslı AKÇA

Kat Temizlik Personeli(Uygulayıcı): Kezban ULUÇ

Kat Temizlik Personeli(uygulayıcı): Songül DAYAN

Teknik Atölye Birim Çalışanı: Kaan YOLCU